PL EN DE

STUDIO EXPO

Projektujemy i realizujemy stoiska na imprezach targowych w kraju i za granicą

STUDIO EXPO

Jesteśmy profesjonalną firmą wystawienniczą prowadzoną przez architektów z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na rynku od ponad 25 lat.

Projektujemy i budujemy stoiska na imprezach targowych w kraju i za granicą. Nasze realizacje charakteryzują się wysokim poziomem wykonawstwa, niestandardowymi rozwiązaniami projektowymi i materiałowymi.

Zapewniamy klientom zindywidualizowane formy prezentacji, dostosowane do specyfiki firmy, budżetu, miejsca i charakteru imprezy targowej. Oferujemy także nietypowe elementy wyposażenia wnętrz, organizację imprez promocyjnych, kompleksową realizację scenografii, wnętrz oraz wystroju imprez okolicznościowych.

Dlaczego my

Jesteśmy firma wiarygodną i nowoczesną. Działamy nieprzerwanie od wielu lat, zdobyliśmy zaufanie wielu znaczących klientów i szczycimy się wieloletnią współpracą z renomowanymi firmami z Polski i Europy.

Projektanci

Właściciele STUDIO EXPO współpracują z wysokiej klasy prajektantami i architektam. Mają na swoim koncie setki projektów stoisk indywidualnych, wystaw zbiorowych, oraz ekspozycji narodowych w Europie i na świecie. Liczne nagrody za projekty i realizacje otrzymane na międzynarodowych imprezach targowych dają gwarancję wysokiej jakości usług.

Dbamy o to, aby każde stoisko miało indywidualny charakter i wyróżniało się spośród innych niekonwencjonalnym, ciekawym rozwiązaniem architektonicznym. Właściciele firmy, będąc jednocześnie architektami, mają od początku do końca kontakt z Klientem! Proces przygotowania i realizacji zlecenia przebiega sprawnie, szybko i bez zakłóceń, a efekt końcowy jest zgodny z oczekiwaniami wystawcy.

 

Współpracujemy z:

Tomasz Grabowski

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, dyplom w roku 1977. Bogata praktyka zawodowa przy projektowaniu obiektów użyteczności publicznej (handel usługi biura) i mieszkaniowych. Posiada uprawnienia projektowe od 1982 roku, oraz plastyczne nadane przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. W latach 1985-1990 projektant wystaw, stoisk, wnętrz w pracowni PWiTZ POLEXPO. Posiada liczne wyróżnienia i medale za stoiska na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w dorobku zrealizowanych wiele tysięcy m2 stoisk targowych na całym świecie, sklepy, domy jednorodzinne a także wnętrza mieszkalne. Projektuje meble oraz indywidualne elementy wystawiennicze. Znajomość języka niemieckiego.

Piotr Iłowiecki

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, dyplom w roku 1987 (temat: Galerie Sztuki - Plac Krasińskich). Praktyka studencka na uczelniach w USA, biegła znajomość języka angielskiego, portugalskiego, oraz francuskiego i włoskiego. W latach 1988-1990 zatrudniony w pracowni projektowej POLEXPO. W dorobku posiada tysiące m2 stoisk i wystaw w kraju i za granicą, obiekty handlowe, restauracje, domy jednorodzinne. Współpracuje przy organizacji targów zagranicznych, projektuje stoiska indywidualne dla wystawców prezentujących elementy wyposażenia i wystroju wnętrz. Specjalizuje się w projektowaniu grafiki, fotografii, oraz tworzeniu animacji i trójwymiarowej grafiki komputerowej.

Aktualności

Wystawa w Malborku

Realizacje

2019 NATURALSOLUTION