PL EN DE

STUDIO EXPO

Projektujemy i realizujemy stoiska na imprezach targowych w kraju i za granicą

NASZA OFERTA

Świadczymy usługi w zakresie wystawiennictwa o bardzo zróznicowanym charakterze - budujemy stoiska piętrowe, stoiska jednorazowe z płyt, systemowe i wielokrotnego użytku. Dostarczamy elementy wyposażenia ekspozycji, scenografie, realizujemy wnętrza, projektujemy i wykonujemy wyspy handlowe, obsługujemy imprezy promocyjne i konferencje. Pomagamy klientom dostosować formę i budżet wystąpienia targowego do aktualnych potrzeb, tak by nie narazić na niepotrzebne wydatki, a jednocześnie zagwarantować udział na poziomie stosownym do rangi i prestiżu imprezy targowej.

Stoiska indywidualne

To nasza główna specjalność. Zawsze proponujemy całkowicie nowe rozwiązania projektowe, tak by klient był pewien, że jego stoisko będzie się wyróżniało architektonicznie i graficznie od konkurencji.

Stoiska systemowe

Najtańsza forma udziału w targach. Zazwyczaj kojarzą się z białą prostą zabudową, ale mogą też mieć ciekawą formę i indywidualne elementy graficzne. Wykonujemy także kompleksowe zabudowy stoisk dla organizatorów targów i konferencji.

Stoiska wielokrotnego użytku

Coraz częstsze rozwiązanie. Przy zachowaniu całkowicie indywidualnego projektu pozwalają na zminimalizowanie budżetu kolejnych realizacji. Stoiska są przechowywane u nas, a na koszt realizacji składa się tylko transport i montaż.

Wystawy muzealne

Projektujemy i wykonujemy ekspozycje stałe i czasowe o zróżnicowanej tematyce w muzeach i galeriach. Realizacje nasze mają dopracowane detale i unikalną grafikę.

Wyspy handlowe

Coraz popularniejszą formą sprzedaży stają się indywidualne wyspy w galeriach handlowych. Mamy na swoim koncie liczne projekty i realizacje ze zróżnicowanych materiałów w wielu miejscach Polski.

Wnętrza

Projektujemy i wykonujemy wnętrza komercyjne i biurowe. Poprzez zastosowanie nietypowych rozwiązań staramy się nadać im indywidualny charakter oraz stosowny dla konkretnego przedsięwzięcia klimat.

Aktualności

Wystawa w Malborku

Realizacje

2019 NATURALSOLUTION